Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy outsourcingowej z biurem w Lublinie, poszukujemy osób na stanowisko:

Chat Specialist with German

Operations - Lublin

Specjaliści w niemieckojęzycznym dziale Customer Service naszego klienta zajmują się mailowym rozwiązywaniem podstawowych problemów pojawiających się przy użytkowaniu usług i urządzeń z obszaru nowych technologii (telekomunikacja).

Zakres obowiązków:
  • Rejestracja zgłoszeń od klientów i budowanie z nimi właściwych relacji
  • Diagnozowanie i rozwiązywanie przyjętych zgłoszeń
  • Sprawdzanie kompletności oraz poprawności dokumentów
  • Dbanie o wysoką jakość obsługi klientów
Czego oczekujemy?
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
  • Komunikatywność i nastawienie na pracę z ludźmi
  • Wysoka kultura osobista i orientacja na potrzeby klienta
  • Pozytywne nastawienie do pracy
  • Biegłość w obsłudze komputera
  • Umiejętność szybkiego pisania
  • Szybkość reagowania
Oferujemy:
  • Umowę o pracę
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Bogaty pakiet socjalny
  • Szkolenia przygotowujące do pracy
  • Miłą atmosferę i integrację
  • Nowoczesne miejsce pracy

Are you ready to start the challenge? Apply below!

See also similar offers:

Support Engineer with German, French, Spanish or Italian

Consulting - Warsaw

Salesforce Consultant

Technology Consulting - Warsaw

Associate Consultant