Quality Engineer

[7-10K PLN, UoP] @MicroStrategy | Warsaw, Poland

Dołącz jako Quality Engineer do zespołu MicroStrategy w Warszawie. W tym momencie w całym centrum technologicznym firmy w Polsce pracuje już ponad 70 programistów, product ownerów, designerów i testerów.

MicroStrategy to jedna z największych amerykańskich firm technologicznych tworząca zaawansowane rozwiązania analityczne typu Business Intelligence. Na co dzień dziesiątki tysiące profesjonalistów z takich firm jak NetflixFacebook czy Adidas korzysta z oprogramowania i aplikacji MicroStrategy, aby podejmować lepsze (bazujące na danych) decyzje biznesowe.

QA stack: Python, JavaScript, Selenium, Webdriver, Protractor, Cucumber, Gherkin, Jasmine (testy manualne i automatyczne).

Tech stack: JavaScript (ES6/ES7), React, Redux, TypeScript, HTML5, CSS3, Webpack, Jest, Enzyme, Java, C#, C++.

Co oferujemy?
  • wynagrodzenie 7 000 – 7 500 (junior) oraz 7 500 – 10 000 pln brutto (regular) na UoP,
  • pracę w samoorganizujących się, agile’owych zespołach (daily 9-10:30),
  • bardzo kompleksowe wdrożenie do pracy (product intro),
  • kwartalne learning goals, dzięki którym stale będziesz podnosić swoje kompetencje,
  • 100% pracę zdalną w okresie pandemii (a po jej zakończeniu zdalnie do 4 dni w tyg.),
  • komfortowe biuro zlokalizowane przy Rondzie Daszyńskiego,
  • ubezpieczenie zdrowotne z opieką dentystyczną (EnelMed),
  • Fitbit + kartę sportową Multisport,
  • pracę na produktach od Apple,
  • indywidualny budżet na szkolenia, certyfikacje i treningi.
Zadania, które Cię czekają:
  • przeprowadzanie testów end-to-end,
  • przygotowywanie scenariuszy testów i automatyzowanie istniejących,
  • wykonywanie testów manualnych i automatycznych,
  • projektowanie i kodowanie skryptów automatyzacji testów,
  • prowadzenie testów UI wykorzystując Protractor, Selenium, Webdriver (Python, JS),
  • raportowanie bugów znalezionych w aplikacjach,
  • analizowanie i interpretacja wyników testów, wyciąganie wnioskow i tworzenie raportów,
  • proponowanie nowych rozwiązań i możliwości usprawnień,
  • udział w agilowym procesie developmentu,
  • uczestniczenie w code reviews, spotkaniach scrumowych i knowledge sharing,
  • współpraca z zespołami engineeringu i produktu w Polsce i USA.
Aplikuj, jeśli:
  • masz 1+ lat doświadczenia w testach automatycznych (Python) i manualnych,
  • ukończyłeś/aś studia informatyczne lub inne techniczne (must-have),
  • pracowałeś/aś z Selenium / WebdriverIO lub innymi narzędziami do testowania,
  • masz mocną motywację do rozwoju technicznego w testach automatycznych,
  • nie masz problemu z wykorzystaniem testów manualnych jeśli jest taka potrzeba,
  • znasz język angielski na poziomie umożliwiającą swobodną komunikację (min. B2/C1),
  • pracowałeś/aś wcześniej w zwinnym środowisku,
  • jesteś dostępny/a do pracy na pełen etat,
  • jesteś otwarty/a aby uczyć się i wykorzystywać w pracy różne technologie.
Jak wygląda proces rekrutacji?
  • 20 min rozmowa telefoniczna z tech rekruterem,
  • testy online z: obszaru quality assurance, analityki, wizualizacji danych, angielskiego,
  • rozmowa techniczna z Principal QA Engineerem,
  • rozmowa z Product Ownerem.
Jeśli brzmi to dla Ciebie ciekawie – aplikuj! Chętnie z Tobą porozmawiamy 🙂

Are you ready to start the challenge? Apply below!

Drag & drop your CV
or

See also similar offers:

Programming Consultant

[7-11K PLN, UoP] @MicroStrategy | Warsaw, Poland

Junior .Net Developer

[7,5-8k PLN, UoP] @dotdigital | Poland (remotely)

Security Engineer

[up to 19K PLN, UoP] @MicroStrategy | Warsaw, Poland