Salesforce Developer

[12-17K PLN, UoP] @MicroStrategy | Warsaw, Poland

Dołącz jako Salesforce Developer do rosnącego zespołu MicroStrategy w Warszawie. Zajmujemy się rozwojem aplikacji i kluczowych modułów biznesowych Salesforce’a zaimplementowanych w firmie na całym świecie (m. in. Financial Force, CPQ, Community, Sales Cloud, Service Cloud).

MicroStrategy to jedna z największych amerykańskich firm technologicznych tworząca zaawansowane rozwiązania analityczne typu Business Intelligence. Na co dzień dziesiątki tysiące profesjonalistów z takich firm jak NetflixFacebook czy Adidas korzysta z oprogramowania i aplikacji MicroStrategy, aby podejmować lepsze (bazujące na danych) decyzje biznesowe.

Tech stack: Apex, Aura, Lightning Web Components, JavaScript, SOQL, Visualforce

Co oferujemy?
  • wynagrodzenie 12 000 – 17 000 pln brutto na UoP,
  • pracę w scrumie w międzynarodowym zespole z Polski i USA (+10 osób),
  • elastyczne godziny pracy,
  • 100% pracę zdalną w okresie pandemii (a po jej zakończeniu zdalnie do 4 dni w tyg.),
  • bardzo kompleksowe wdrożenie do pracy (product intro),
  • komfortowe biuro zlokalizowane przy Rondzie Daszyńskiego,
  • ubezpieczenie zdrowotne z opieką dentystyczną (EnelMed),
  • Fitbit + kartę sportową Multisport,
  • pracę na produktach od Apple,
  • techniczną lub biznesową ścieżkę rozwoju w SFDC,
  • indywidualny budżet na szkolenia, certyfikacje i treningi.
Zadania, które Cię czekają:
  • udział w agilowym procesie developmentu rozwiązań w technologii Salesforce,
  • bliska współpraca z zespołami biznesowymi w Polsce i USA,
  • projekty end-to-end (design, development, konfiguracja, testy, deployment, support),
  • pracę m. in. nad modułami Financial Force, CPQ, Community, Sales, Service Cloud,
  • tworzenie integracji systemów z platformą Salesfroce (np. DocuSign),
  • przeprowadzanie mass importów i eksportów danych,
  • prowadzenie demo i treningów dla end-userów,
  • uczestniczenie w code reviews, spotkaniach scrumowych i knowledge sharing,
  • utrzymywanie wysokich standardów programowania (clean code, comments, Apex ratio)
Aplikuj, jeśli:
  • masz min. 1 lub więcej lat doświadczenia jako Salesforce Developer,
  • masz doświadczenie w programowaniu w Apex i Lightning (jeśli spełniasz inne oczekiwania, ale nie miałeś/aś okazji jeszcze programować w tych technologiach, aplikuj – jesteśmy gotowi wdrożyć Cię w nasze projekty),
  • bardzo dobrze rozumiesz i znasz podstawy programowania obiektowego,
  • wiesz kiedy skorzystać z programowania deklaratywnego / customowego,
  • lubisz współpracować bezpośrednio z międzynarodowymi stakeholderami,
  • Twoje kompetencje komunikacyjne są na bardzo wysokim poziomie,
  • znasz język angielski na poziomie umożliwiającą swobodną komunikację biznesową,
  • ukończyłeś/aś studia informatyczne lub inne techniczne (must-have),
  • jesteś dostępny/a do pracy na pełen etat.
Dużym plusem będzie jeśli:
  • masz certyfikat Salesforce Certified Platform Developer I lub II,
  • masz doświadczenie z obiektowymi językami programowania (np. Java),
  • programowałeś/aś już w technologiach frontendowych (JS, Angular).
Jak wygląda proces rekrutacji?
  • 20 min rozmowa telefoniczna z tech rekruterem,
  • testy online z: analityki, wizualizacji danych, angielskiego,
  • rozmowa techniczna z developerem i architektem,
  • rozmowa z managerem zespołu.
Jeśli brzmi to dla Ciebie ciekawie – aplikuj! Chętnie z Tobą porozmawiamy 🙂

Are you ready to start the challenge? Apply below!

Drag & drop your CV
or

See also similar offers:

Quality Engineer

[7-10K PLN, UoP] @MicroStrategy | Warsaw, Poland

Fullstack Java Developer

[8-15K PLN, UoP] @MicroStrategy | Warsaw, Poland

Fullstack .Net Developer

[8-16k PLN, UoP] @dotdigital | Poland (remotely)